Pro firmy

 

NABÍDKA PRO FIRMY A ORGANIZACE

Pořádáte firemní večírek pro zaměstnance nebo akci pro obchodní partnery? Plánujete den otevřených dveří se zajímavým programem pro návštěvníky? Nabídněte netradiční zážitek a poznání. Nabízím diagnostiku složení těla na špičkovém přístroji s bioimpendační analýzou InBody 230.

Analýza Vám poskytne detailní informace o Vašem těle.

Dozvíte se celkovou tělesnou hmotnost, množství svalové hmoty, vody a tělesného tuku, BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům, hodnotu bazálního metabolismu, přesné obvody těla v cm, množství svalů a tuku v jednotlivých pěti segmentech těla (zvlášť levá/pravá ruka, trup, levá/pravá noha), množství nebezpečného vnitřního tuku, mineralizaci kostí, metabolický věk Vašeho těla, a další zajímavé údaje.

Veškerá technika je mobilní i v terénu – u Vás ve firmě, v restauraci, obchodě… Možné je provést individuální analýzy na přístroji InBody 230 s interpretací výsledků, případně je možno tuto diagnostiku rozšířit o diskuzi na dohodnuté téma v oblasti zdravého životního stylu či následnou volnou debatu.

Nabízím jednorázovou  i dlouhodobou spolupráci. Nabídku v oblasti výživového poradenství a analýzy složení těla je možné poskytnout i jako netradiční benefit pro Vaše zaměstnance. Jsou Vaši zaměstnanci často nemocní, unavení a bez energie? Podpořte jejich zdravý životní styl! Protože zdravý zaměstnanec = výkonný zaměstnanec = produktivní firma!

Ceny se odvíjí od počtu osob a konkrétního požadavku na poskytnuté služby. Pro zaslání konkrétní nabídky mne prosím kontaktujte.

 

PARTNEŘI