Reference

 

SPOLEČNĚ JSME ZHUBLI JIŽ 429 KG TUKU!  Klienti, kteří se chtěli o svou zkušenost podělit…

Veronika, 29 let, Odry      – rozšířená analýza InBody 230

Dlouhodobě jsem se sama snažila jíst zdravě a cvičit, abych vylepšila své zdraví i zevnějšek, ale výsledek pořád nebyl podle mých představ. Proto jsem se rozhodla využít rozšířenou analýzu u paní Alenky, abych zjistila, zda dělám vše správně. Výsledky byly překvapivé a pro mě velmi potěšující, protože jsem zjistila, že poměr svalů a tuků je úplně jiný, než jak jsem celou dobu předpokládala. Každému, kdo o svém zevnějšku pochybuje a není si úplně jistý, zda jde správnou cestou bych tuto analýzu určitě doporučila. Navíc je paní Alenka moc milá a pozitivní osoba. Vše se mnou detailně probrala a odpověděla na spoustu mých otázek. Určitě doporučuji, za mě velká spokojenost.

 

Petra, 42 let, Štramberk       -5 kg

Chtěla jsem dlouho změnit svůj životní styl ohledně stravování, ale nevěděla jak na to. Jakmile jsem zjistila, že Alenka naše sousedka se začla věnovat výživovému poradenství, neváhala jsem ani minutu a věděla jsem, že do toho jdu. Nepotřebovala jsem s váhou moc dolů, tak jen 3 kg, ale nakonec se mi pozvolnou a nenásilnou formou podařilo shodit 5 kg. Šlo mi hlavně o skladbu jídel a doporučení, kdy můžu a nemůžu.

Alenku a její profesionální přístup, který byl vždy s úsměvem a pozitivním přístupem v každé konzultaci můžu jen a jen doporučit.

 

Pavel, 35 let, Štramberk       -7 kg

Reakce manželky 🙂 : Manžel vyhledal Vaše služby, když se necítil fyzicky dobře, upravili jste spolu jak jídelníček, tak sportovní aktivity a postupem času manžel shodil, ale to nejdůležitější bylo, že se cítil skvěle. Jídelníček je skvělý a musím říct (protože jsem odmítla vařit zvlášť dětem a manželovi), že dětem zachutnal a zvláště jsem Vám vděčná, že jste je naučila jíst polévky :o),které mám velmi ráda. Jídelníček je také skvělý v tom, že je rozmanitý a zařadili jsme potraviny, které jsme dříve neznali a nevyzkoušeli. Takže jsme moc spokojení my i děti a i nadále chceme pokračovat ve „zdravějším“ stravování, které nám vyhovuje po všech stránkách.

 

Iveta s manželem, Tošovice       – rozšířená analýza InBody 230

Chtěla bych paní Aleně moc poděkovat za její milý, vstřícný a profesionální přístup. Analýza na přístroji InBody 230 mi opravdu jasně a zřetelně ukázala s čím má mé tělo největší problémy. Už dlouho jsem věděla, že můj životní styl, co se týče stravování, sportování apod., není úplně nejlepší, ale nikdy jsem si problémy s tímto spojené nepřipouštěla. Až po konzultaci s paní Alenou, jsem se na vše konečně podívala i z druhé strany a řekla si, že to prostě musím zkusit změnit. A zatím se úspěšně snažím.

 

Michaela, Tomáš a Ondrášek, Rybí       – rozšířená analýza InBody 230

Diagnostika InBody 230 předčila naše očekávání. Poskytla nám opravdu detailní přehled o aktuálním fungování našeho organismu, svalů a tuků. Velmi přínosná byla informace o dehydrataci organismu a vlivů, které to způsobují.

Následná konzultace částečně potvrdila mé znalosti, nové pro mě bylo složení a kombinace bílkoviny/sacharidy/tuky a  to, jak se vzájemně ovlivňují. Před tím jsem preferovala jednosložkovou stravu – maso + zelenina, pečivo + zelenina atd. No a abych nezapomněla, cvičit jsem začala pravidelně každé ráno. Určitě doporučuji.

 

Kateřina, 32 let a Jan, 36 let, Kozlovice    -7 kg a -10 kg

S manželem jsme se rozhodli s redukcí váhy začít na základě mého zvýšení váhy po druhém těhotenství a manžel přibíral postupně, až mu váha začala vadit. Paní Alenu nám doporučili přátelé, kteří už s redukcí začali.

Po vstupní konzultaci jsme odcházeli s dobrým pocitem, usměvavá a kladně naladěná paní Alena nás pak na každé kontrole vítala s pozitivním přístupem.

Manželovi po změně stravování šla kila dolů. U mě to bylo spíše pozvolnější, poněvadž jsem měla upravený jídelníček trochu jinak z důvodu kojení, ale i tak šla váha pomalu dolů.

Po menší pauze pokračujeme s manželem nadále a paní Alenu můžeme jen vřele doporučit. Profesionalita, pozitivní přístup, dobré a užitečné rady, ty jsme si vždy odnášeli z konzultací. Děkujeme

 

Kristina, 33 let, Havířov     -7 kg

Pro oslovení paní Alenky jsem se rozhodla na základě toho, jak ohromné výsledky dokázala s kamarádkou (velkým gurmánem) 🙂 a taky jsem potřebovala nad sebou do začátků „motivační bič“.

Měla jsem pocit, že nedělám nic až tak špatně, ale výsledky jsem neměla a sama jsem si už nevěděla rady.

Osobní přístup Alenky a vysvětlení  principů zdravého stravování mně však přesvědčilo o opaku, obzvláště tragické výsledky z měření na InBody.

3měsíční program jsem nebrala nikdy jako dietu, ale jako změnu životního stylu. Mlsat můžu jinak a dokonce lépe, na jídlo se těším. Můj žaludek mi už sám hlásí, že se blíží 3 hodiny od posledního jídla a chce další 🙂 Stravuji se pravidelně 5x denně, takže okolí má pocit, že vlastně pořád jím 🙂

Porce mám větší než kdykoliv předtím, ale vyváženější a komplexnější. Spravilo se mi zažívání, neznám pálení žáhy. Kávu jsem se dokonce naučila vychutnávat i bez mléka (v kombinaci s ním mi nedělala dobře).

Celkově se cítím lépe a ubyté centimetry jsou jen třešinkou na dortu. Moc děkuji 🙂

 

Andrea, 31 let, Ostrava     -16 kg

Alenka je profesionál s přátelským přístupem. Vše mi dopodrobna vysvětlila a jen díky jejímu nastavení kontrol a skvělému vedení jsem zhubla 16 kg a pokračuju dál. Můžu její služby doporučit všem, kdo se rozhodli se sebou něco udělat 🙂

 

Iveta, 43 let, Štramberk     -20 kg

Co můžu napsat o službách paní Aleny? Jen to, že mi zlepšila můj celkový pohled na život, cvičení, stravování a dala mi znovu naději, že i ve 40 letech se dá změnit vše… záleží jen na Vás, držte se rad a postupu, které Vám paní Alena doporučí. Bere Vás takovou, jaká jste, nenutí Vás, nepřikazuje co dělat… jen Vám pomůže zlepšit své tělo i sebevědomí.

Vše je o stravování a pravidelnosti, paní Alena s trpělivostí na každém sezení vysvětluje co a jak… procházíte vše – co jste jedla, kdy jste cvičila, no prostě kompletní Vaší životosprávu… žije s Vámi… je proste Váš anděl strážný! Já ji děkuji, jak ji často říkám… za záchranu mého života a to myslím naprosto vážně.

Začala jsem znovu vnímat krásu života… no jo 20 kg je 20 kg, děkuji!

 

Jiří, 37 let, Slatina     – rozšířená analýza InBody 230

Vždy mě potěší setkání s profesionálem a člověkem, který svou práci dělá z přesvědčení a zájmu. Velmi mě překvapil přístup paní Aleny a její informace pro mě byly přínosem, abych se zamyslel nad svými stravovacími návyky a mírou pohybu. Už po vstupní analýze na Inbody 230 a následné konzultaci jsem upravil jídelníček a zavedl více pohybu (jakéhokoliv). A výsledek – cítím se lépe 🙂 a budu v konzultacích pokračovat. Děkuji za Vaší profesionalitu a přístup!

 

Petra, 32 let, Kopřivnice     -12 kg

-12 kilo a kompletně přešitý/zúžený šatník, kdo by to byl řekl …!

Na startu změny mého stravování a následně životního stylu byla nepovšimnutá nadváha:-), každodenní pálení žáhy, nepravidelná strava, odpor k pohybu a přesvědčení, že nejsem schopná se stravovat dle jakéhokoliv plánu či programu.

Po dokončení Redukčního programu jsem o 12 kg hubenější, nechala jsem si přešít/zúžit celý šatník o desítky centimetrů, pálení žáhy neznám, nechybí mi energie a chuť na cvičení Jógy či Pilates. Nemám problém se stravovat v restauraci nebo na základě “krabiček”, které nejsou redukční.

Při Redukčním programu najdete cestu, jak se postupně projíst ke štíhlejší a zdravější postavě! Budete “chybovat”, ale v celkovém výsledku se to nepočítá, paní Alenka Vás provede. Držte se plánu a on se nakonec změní v něco, čemu nebudete muset věnovat žádnou pozornost – životní styl.

S díky za osobní přístup paní Alenky dávám 100 bodů ze 100.

 

Lenka, 57 let, Kopřivnice     -6 kg

Všem, kteří chtějí redukovat svou hmotnost a změnit své stravovací návyky velmi doporučuji individuální výživový plán p. Klozíkové. Příjemný a vstřícný přístup,  odborné vedení, doporučení naplánované přímo na konkrétní osoby je velkým přínosem a co je nejdůležitější, ono to opravdu vše jde a přitom nehladovíte.

Nejdůležitější je pravidelnost, jíte 5 x denně, strava je pestrá, musí obsahovat sacharidy, bílkoviny, tuky, dostatek zeleniny a zázrak je na světě. Další výhodou je, že nic Vám není přikazováno, ale doporučováno a máte výběr vhodných jídel a sama si je můžete upravovat. Při konzultacích jen řešíte případné chyby ve stravování nebo nevhodné kombinace potravin.

Jsem velmi ráda, že doporučení dcery jsem využila a vytrvala a hlavně děkuji p. Klozíkové.

 

Marie, 43 let, Kopřivnice     – analýza InBody 230

Vystupování je velmi sympatické a hlavně lidské. Dovedla mě k Vám zvědavost. Za léta různých diet jsem chtěla zjistit, jestli je ještě něco, co o nich nevím. No a díky Vám už vím, že jsem se k té své nadváze dopracovala, že jím málo. A přiznám se, že kdybych byla schopna vypsat ten týdenní jídelníček… asi bych šla do toho. Kdybych měla obodovat, tak dávám č. 10.

 

HOTEL HEIPARK, Tošovice     – analýza InBody 230

Děkujeme Vám za akci, kterou jste připravila pro naše návštěvníky, hosty, ale i soutěžící v rámci naší každoroční letní akce „HEIPARKDAY„. Analýza z diagnostiky i výklad výsledků zájemcům příjemně zpestřila a doplnila pobyt v areálu. Vzhledem k ohlasům návštěvníků doufáme v další spolupráci na akcích v roce 2017.

Přejeme mnoho úspěchů. HOTEL HEIPARK Tošovice

tel. 597 070 410 | e-mail: hotel@heipark.cz | www.heipark.cz | odpočinek – relaxace – zábava – adrenalin

 

Alice, 29 let, Kopřivnice     -11 kg

Bylo těžké se odhodlat k první návštěvě. Nakonec zvítězila zvědavost, z čeho je vlastně moje tělo složeno a objednala jsem se na diagnostiku na InBody. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých údajů, množství tuku v mém těle mě však vyděsilo! To odstartovalo rozhodnutí, že takhle to už dál nechci. Dlouho jsem se necítila dobře, byla jsem neustále unavená a kila postupně šplhala vzhůru, řekla jsem dost sama sobě a přihlásila se na redukční program. S paní Alenou jsme postupně rozebraly všechny mé dosavadní návyky a zlozvyky v oblasti stravování i denního režimu. Dostala jsem vypracovaný Individuální výživový plán přesně na míru, již po pár týdnech byly viditelné první změny, únava mě opustila, jedla jsem pravidelně a kila šla postupně dolů. Pokaždé jsem se těšila, co přístroj ukáže a jakou novou informaci se zase dozvím. Překvapilo mě, že zhubnout zase není až tak složité, jak jsem si myslela. Tím, že se nejedná o žádnou dietu, ale racionální způsob stravování, vím, že se mi váha už nevrátí… děkuji za nový start!