Reference

SPOLEČNĚ JSME ZHUBLI JIŽ 921 KG TUKU!

  Klienti, kteří se chtěli o svou zkušenost podělit…

Pavla, 52 let, Kopřivnice      -7 kg

Dlouho jsem se snažila zhubnout v oblasti břicha. Teprve s paní Alenkou se mi to podařilo. Stačilo upravit jídelníček(žádná dieta), pravidelně jíst a samozřejmě přidat nějaký pohyb. Díky jejímu milému a vstřícnému chování se mi to podařilo. Zbavila jsem se přebytečného tuku na břiše, zadýchávání a nepříjemného kašle. Tímto paní Alence moc děkuji a všem kteří chtějí pro sebe něco udělat doporučuji.

 

Martina, 36 let, Kopřivnice      -4 kg

Dobrý den, chtěla  bych poděkovat paní Klozíkové za perfektní a profesionální přístup, milé vystupování a především za cenné rady a vypracování individuálního jídelníčku. Celý výživový program je opravdu individuální a precizně vypracovaný do detailu. Můj stravovací režim nebyl vůbec ideální, šizení porcí, navyšování porcí, časová nepravidelnost, časté hladovění. Nyní je vše pryč. A když jsem se rozhodla začít chodit do fitness, tak není nic lepšího než to zkombinovat i se stravou a tak jsem si našla rovnou paní Klozíkovou. Teprve pak má vše správný účinek. Mohu jen potvrdit, že se opravdu nejedná o žádné diety, ale o změnu životního stylu. Pravidelné konzultace a měření bylo vždy velikým přínosem. Je fajn vědět, co jíst před zátěží, kdy si přidat, ubrat, no prostě se naučíte naslouchat Vašemu tělu. Jídelníček je velice bohatý a pestrý, spoustu nových potravin a kombinací až úplně zapomenete chuť na sladké :-). Doporučuji vřele všem, co chtějí trvale něco změnit a mají pevné odhodlání. Já budu v pravidelných konzultacích určitě pokračovat nadále a doporučovat všem koho potkám. Ještě jednou moc děkuji.

 

 Lukáš, 34 let, Kopřivnice      -7,5 kg

Shazovat přebytečné kilogramy za odborného dohledu jsem se rozhodl z toho důvodu, abych měl jistotu, že hubnu správně, tedy pálím hlavně tuky. Započala spolupráce s pí. Klozíkovou, která disponuje požadovaným diagnostickým přístrojem. Vše vysvětlila, byla vstřícná a nápomocná. Cyklus shazování nebyl o nějakých drastických dietách, které se na člověka valí zejména z internetu, ale o pravidelné stravě připravené z kvalitních surovin s absencí nezdravých a tělu neprospěšných látek. Za mě mohu doporučit spolupráci s pí. Klozíkovou, kterou pro potřeby kontroly formy zcela jistě navštívím.

 

 Miroslava, 66 let, Kopřivnice      -8 kg

Před rokem a třemi měsící jsem si na narozeniny nadělila dárek, který jsem si přála po většinu života – přestat kouřit. Následně jsem si za rok nadělila 8 kg navíc :-).

K dalším narozeninám jsem dostala velmi speciální dárek – dárkový poukaz na tříměsíční program u paní Alenky. Přes první obavy, že v mém věku už to nebude snadné a že to půjde pomalu, jsem po třech měsících odcházela se všemi shozenými kily, skvělou kondicí, novými návyky ranního cvičení a spoustou skvělých receptů. Jím více než jsem kdy jedla, cítím se lépe při józe, práci na zahradě nebo jen běžné chůzi. Není žádný důvod (věk, pohlaví, zdravotní komplikace) proč možnosti služeb Nutrtiline nevyužít. Paní Alenka Vás s úsměvem provede všemi přešlapy, zaváháními nebo pochválí, jak Vám to dobře jde.

Děkuji, že jsem u Vás mohla nechat svá kila, paní Alenko. Mirka

 

Tomáš, 22 let, Odry      -13 kg

Už od mých dětských let si pamatuju, že jsem miloval jídlo jakéhokoliv druhu – sladké, slané, kyselé, mastné, prostě na co jsem měl chuť, to jsem si dal. Jenže jak jsem se pořád tak cpal, tak jsem se projedl až ke „krásným“ 120 kg při výšce 185 cm. Mnohokrát jsem zkoušel různé diety společně s cvičením, nikdy ale k žádné závratné změně nedošlo, tak jsem zase rychle sklouzl ke starým návykům. Jednoho dne jsem se přes doporučení mé sestry dozvěděl o paní Alence. Má ve své nabídce spoustu programů a já začal přemýšlet nad tím, že za ta léta co to zkouším sám, jsem se vlastně nepohnul z místa, tak nedám nic za to, vyzkoušet pomoc odborníka. Rozhodl jsem se pro 3-měsíční redukční program. Začátky byly samozřejmě těžké. Jíst pravidelně 5x denně a navíc si ještě jídlo chystat. Pro člověka, kterému stačilo vzít si rohlík s vysočinou a být

spokojený, se najednou otevřel úplně jiný svět. Jak ale každý ví, nic není zadarmo a já se do toho pustil naplno. K mému překvapení jsem si na nový režim navykl poměrně rychle. V průběhu jsem jezdil na kontrolní měření, zda jde vše podle plánu a když jsem si nebyl s něčím jist a nevěděl si rady, paní Alenka mi vždy vše vysvětlila a poradila. 3 měsíce utekly jako voda a já se ocitl na posledním šestém měření. Byl jsem plný očekávání a když váha ukázala 107 kg, nemohl jsem tomu uvěřit. Nikdy by mě nenapadlo, že se mi po tak krátké době podaří takový úspěch. Někomu se může zdát, že to není až tak závratný úbytek, ale ze mě se stal úplně jiný člověk, jak po fyzické, tak především psychické stránce. Hlavně mé okolí si všimlo, že už nejsem takový morous, začal jsem se radovat ze života. Všem, kteří se ve svém těle necítí dobře bych určitě chtěl tento program doporučit, mě změnil život a tím to nekončí. Natolik jsem si tento styl oblíbil, že v něm budu pokračovat i v budoucnu. Tímto bych chtěl moc poděkovat paní Alence, jelikož bez ní by to nešlo.

 

Pavla, 39 let, Lichnov      -6 kg

Jsem ráda, že jsem našla odvahu se objednat k paní Klozíkové – výživové poradkyni. Můžu jen doporučit! Co porod, to nějaké kilo nahoru, nikdy se mi samotné nepodařilo shodit, ale pod „3-měsíčním dohledem“ paní Klozíkové se mi podařilo zhubnout 6 kg. Ještě sice nejsem na své vysněné váze, ale určitě budu pokračovat ve zdravém stravování, které také aplikuji při vaření pro celou rodinu. Už se mi chodí lehčeji do kopce do lesa, nezadýchávám se a také se mi snížil krevní tlak. Při dodržování základních pravidel opravdu nemám hlad a nemám chuť na sladké. Tak neváhej a toč telef. číslo na paní Klozíkovou! 🙂

 

Veronika, 29 let, Odry      – rozšířená analýza InBody 230

Dlouhodobě jsem se sama snažila jíst zdravě a cvičit, abych vylepšila své zdraví i zevnějšek, ale výsledek pořád nebyl podle mých představ. Proto jsem se rozhodla využít rozšířenou analýzu u paní Alenky, abych zjistila, zda dělám vše správně. Výsledky byly překvapivé a pro mě velmi potěšující, protože jsem zjistila, že poměr svalů a tuků je úplně jiný, než jak jsem celou dobu předpokládala. Každému, kdo o svém zevnějšku pochybuje a není si úplně jistý, zda jde správnou cestou bych tuto analýzu určitě doporučila. Navíc je paní Alenka moc milá a pozitivní osoba. Vše se mnou detailně probrala a odpověděla na spoustu mých otázek. Určitě doporučuji, za mě velká spokojenost.

 

Petra, 42 let, Štramberk       -5 kg

Chtěla jsem dlouho změnit svůj životní styl ohledně stravování, ale nevěděla jak na to. Jakmile jsem zjistila, že Alenka naše sousedka se začla věnovat výživovému poradenství, neváhala jsem ani minutu a věděla jsem, že do toho jdu. Nepotřebovala jsem s váhou moc dolů, tak jen 3 kg, ale nakonec se mi pozvolnou a nenásilnou formou podařilo shodit 5 kg. Šlo mi hlavně o skladbu jídel a doporučení, kdy můžu a nemůžu.

Alenku a její profesionální přístup, který byl vždy s úsměvem a pozitivním přístupem v každé konzultaci můžu jen a jen doporučit.

 

Pavel, 35 let, Štramberk       -7 kg

Reakce manželky 🙂 : Manžel vyhledal Vaše služby, když se necítil fyzicky dobře, upravili jste spolu jak jídelníček, tak sportovní aktivity a postupem času manžel shodil, ale to nejdůležitější bylo, že se cítil skvěle. Jídelníček je skvělý a musím říct (protože jsem odmítla vařit zvlášť dětem a manželovi), že dětem zachutnal a zvláště jsem Vám vděčná, že jste je naučila jíst polévky :o),které mám velmi ráda. Jídelníček je také skvělý v tom, že je rozmanitý a zařadili jsme potraviny, které jsme dříve neznali a nevyzkoušeli. Takže jsme moc spokojení my i děti a i nadále chceme pokračovat ve „zdravějším“ stravování, které nám vyhovuje po všech stránkách.

 

Iveta s manželem, Tošovice       – rozšířená analýza InBody 230

Chtěla bych paní Aleně moc poděkovat za její milý, vstřícný a profesionální přístup. Analýza na přístroji InBody 230 mi opravdu jasně a zřetelně ukázala s čím má mé tělo největší problémy. Už dlouho jsem věděla, že můj životní styl, co se týče stravování, sportování apod., není úplně nejlepší, ale nikdy jsem si problémy s tímto spojené nepřipouštěla. Až po konzultaci s paní Alenou, jsem se na vše konečně podívala i z druhé strany a řekla si, že to prostě musím zkusit změnit. A zatím se úspěšně snažím.

 

Michaela, Tomáš a Ondrášek, Rybí       – rozšířená analýza InBody 230

Diagnostika InBody 230 předčila naše očekávání. Poskytla nám opravdu detailní přehled o aktuálním fungování našeho organismu, svalů a tuků. Velmi přínosná byla informace o dehydrataci organismu a vlivů, které to způsobují.

Následná konzultace částečně potvrdila mé znalosti, nové pro mě bylo složení a kombinace bílkoviny/sacharidy/tuky a  to, jak se vzájemně ovlivňují. Před tím jsem preferovala jednosložkovou stravu – maso + zelenina, pečivo + zelenina atd. No a abych nezapomněla, cvičit jsem začala pravidelně každé ráno. Určitě doporučuji.

 

Kateřina, 32 let a Jan, 36 let, Kozlovice    -7 kg a -10 kg

S manželem jsme se rozhodli s redukcí váhy začít na základě mého zvýšení váhy po druhém těhotenství a manžel přibíral postupně, až mu váha začala vadit. Paní Alenu nám doporučili přátelé, kteří už s redukcí začali.

Po vstupní konzultaci jsme odcházeli s dobrým pocitem, usměvavá a kladně naladěná paní Alena nás pak na každé kontrole vítala s pozitivním přístupem.

Manželovi po změně stravování šla kila dolů. U mě to bylo spíše pozvolnější, poněvadž jsem měla upravený jídelníček trochu jinak z důvodu kojení, ale i tak šla váha pomalu dolů.

Po menší pauze pokračujeme s manželem nadále a paní Alenu můžeme jen vřele doporučit. Profesionalita, pozitivní přístup, dobré a užitečné rady, ty jsme si vždy odnášeli z konzultací. Děkujeme

 

Kristina, 33 let, Havířov     -7 kg

Pro oslovení paní Alenky jsem se rozhodla na základě toho, jak ohromné výsledky dokázala s kamarádkou (velkým gurmánem) 🙂 a taky jsem potřebovala nad sebou do začátků „motivační bič“.

Měla jsem pocit, že nedělám nic až tak špatně, ale výsledky jsem neměla a sama jsem si už nevěděla rady.

Osobní přístup Alenky a vysvětlení  principů zdravého stravování mně však přesvědčilo o opaku, obzvláště tragické výsledky z měření na InBody.

3měsíční program jsem nebrala nikdy jako dietu, ale jako změnu životního stylu. Mlsat můžu jinak a dokonce lépe, na jídlo se těším. Můj žaludek mi už sám hlásí, že se blíží 3 hodiny od posledního jídla a chce další 🙂 Stravuji se pravidelně 5x denně, takže okolí má pocit, že vlastně pořád jím 🙂

Porce mám větší než kdykoliv předtím, ale vyváženější a komplexnější. Spravilo se mi zažívání, neznám pálení žáhy. Kávu jsem se dokonce naučila vychutnávat i bez mléka (v kombinaci s ním mi nedělala dobře).

Celkově se cítím lépe a ubyté centimetry jsou jen třešinkou na dortu. Moc děkuji 🙂

 

Andrea, 31 let, Ostrava     -16 kg

Alenka je profesionál s přátelským přístupem. Vše mi dopodrobna vysvětlila a jen díky jejímu nastavení kontrol a skvělému vedení jsem zhubla 16 kg a pokračuju dál. Můžu její služby doporučit všem, kdo se rozhodli se sebou něco udělat 🙂

 

Iveta, 43 let, Štramberk     -20 kg

Co můžu napsat o službách paní Aleny? Jen to, že mi zlepšila můj celkový pohled na život, cvičení, stravování a dala mi znovu naději, že i ve 40 letech se dá změnit vše… záleží jen na Vás, držte se rad a postupu, které Vám paní Alena doporučí. Bere Vás takovou, jaká jste, nenutí Vás, nepřikazuje co dělat… jen Vám pomůže zlepšit své tělo i sebevědomí.

Vše je o stravování a pravidelnosti, paní Alena s trpělivostí na každém sezení vysvětluje co a jak… procházíte vše – co jste jedla, kdy jste cvičila, no prostě kompletní Vaší životosprávu… žije s Vámi… je proste Váš anděl strážný! Já ji děkuji, jak ji často říkám… za záchranu mého života a to myslím naprosto vážně.

Začala jsem znovu vnímat krásu života… no jo 20 kg je 20 kg, děkuji!

 

Jiří, 37 let, Slatina     – rozšířená analýza InBody 230

Vždy mě potěší setkání s profesionálem a člověkem, který svou práci dělá z přesvědčení a zájmu. Velmi mě překvapil přístup paní Aleny a její informace pro mě byly přínosem, abych se zamyslel nad svými stravovacími návyky a mírou pohybu. Už po vstupní analýze na Inbody 230 a následné konzultaci jsem upravil jídelníček a zavedl více pohybu (jakéhokoliv). A výsledek – cítím se lépe 🙂 a budu v konzultacích pokračovat. Děkuji za Vaší profesionalitu a přístup!

 

Petra, 32 let, Kopřivnice     -12 kg

-12 kilo a kompletně přešitý/zúžený šatník, kdo by to byl řekl …!

Na startu změny mého stravování a následně životního stylu byla nepovšimnutá nadváha:-), každodenní pálení žáhy, nepravidelná strava, odpor k pohybu a přesvědčení, že nejsem schopná se stravovat dle jakéhokoliv plánu či programu.

Po dokončení Redukčního programu jsem o 12 kg hubenější, nechala jsem si přešít/zúžit celý šatník o desítky centimetrů, pálení žáhy neznám, nechybí mi energie a chuť na cvičení Jógy či Pilates. Nemám problém se stravovat v restauraci nebo na základě “krabiček”, které nejsou redukční.

Při Redukčním programu najdete cestu, jak se postupně projíst ke štíhlejší a zdravější postavě! Budete “chybovat”, ale v celkovém výsledku se to nepočítá, paní Alenka Vás provede. Držte se plánu a on se nakonec změní v něco, čemu nebudete muset věnovat žádnou pozornost – životní styl.

S díky za osobní přístup paní Alenky dávám 100 bodů ze 100.

 

Lenka, 57 let, Kopřivnice     -6 kg

Všem, kteří chtějí redukovat svou hmotnost a změnit své stravovací návyky velmi doporučuji individuální výživový plán p. Klozíkové. Příjemný a vstřícný přístup,  odborné vedení, doporučení naplánované přímo na konkrétní osoby je velkým přínosem a co je nejdůležitější, ono to opravdu vše jde a přitom nehladovíte.

Nejdůležitější je pravidelnost, jíte 5 x denně, strava je pestrá, musí obsahovat sacharidy, bílkoviny, tuky, dostatek zeleniny a zázrak je na světě. Další výhodou je, že nic Vám není přikazováno, ale doporučováno a máte výběr vhodných jídel a sama si je můžete upravovat. Při konzultacích jen řešíte případné chyby ve stravování nebo nevhodné kombinace potravin.

Jsem velmi ráda, že doporučení dcery jsem využila a vytrvala a hlavně děkuji p. Klozíkové.

 

Marie, 43 let, Kopřivnice     – analýza InBody 230

Vystupování je velmi sympatické a hlavně lidské. Dovedla mě k Vám zvědavost. Za léta různých diet jsem chtěla zjistit, jestli je ještě něco, co o nich nevím. No a díky Vám už vím, že jsem se k té své nadváze dopracovala, že jím málo. A přiznám se, že kdybych byla schopna vypsat ten týdenní jídelníček… asi bych šla do toho. Kdybych měla obodovat, tak dávám č. 10.

 

HOTEL HEIPARK, Tošovice     – analýza InBody 230

Děkujeme Vám za akci, kterou jste připravila pro naše návštěvníky, hosty, ale i soutěžící v rámci naší každoroční letní akce „HEIPARKDAY„. Analýza z diagnostiky i výklad výsledků zájemcům příjemně zpestřila a doplnila pobyt v areálu. Vzhledem k ohlasům návštěvníků doufáme v další spolupráci na akcích v roce 2017.

Přejeme mnoho úspěchů. HOTEL HEIPARK Tošovice

tel. 597 070 410 | e-mail: hotel@heipark.cz | www.heipark.cz | odpočinek – relaxace – zábava – adrenalin

 

Alice, 29 let, Kopřivnice     -11 kg

Bylo těžké se odhodlat k první návštěvě. Nakonec zvítězila zvědavost, z čeho je vlastně moje tělo složeno a objednala jsem se na diagnostiku na InBody. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých údajů, množství tuku v mém těle mě však vyděsilo! To odstartovalo rozhodnutí, že takhle to už dál nechci. Dlouho jsem se necítila dobře, byla jsem neustále unavená a kila postupně šplhala vzhůru, řekla jsem dost sama sobě a přihlásila se na redukční program. S paní Alenou jsme postupně rozebraly všechny mé dosavadní návyky a zlozvyky v oblasti stravování i denního režimu. Dostala jsem vypracovaný Individuální výživový plán přesně na míru, již po pár týdnech byly viditelné první změny, únava mě opustila, jedla jsem pravidelně a kila šla postupně dolů. Pokaždé jsem se těšila, co přístroj ukáže a jakou novou informaci se zase dozvím. Překvapilo mě, že zhubnout zase není až tak složité, jak jsem si myslela. Tím, že se nejedná o žádnou dietu, ale racionální způsob stravování, vím, že se mi váha už nevrátí… děkuji za nový start!

 

PARTNEŘI